-- Kurumsal – Kayzen

Hakkımızda

18yıldır telekomünikasyon sektöründe, Türkiye’nin, insanımızın hizmetinde, hayatındayım…
sürekli ilklere imza atıyor, cesur ve yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla ezber bozuyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektör baş döndürücü bir hızla gelişirken, bugüne kadar çevirmeli bağlantıdan fibere, 16 Kbps hızlardan 1000 Mbps hızlara kadar pek çok şey değişti, hayatımıza girdi.
Ama kurulduğumuz ilk günden beri Kayzen de tek bir şey hiç değişmedi ve asla değişmeyecek: Müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyden önce gelir!

Biz müşterilerimizin patron olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kafasını karıştırmaktan hoşlanmıyoruz. Çünkü biz sahip olduğumuz güçlü ve esnek altyapımız sayesinde yenilikçi ve rekabetçi iletişim hizmetleri sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Biz interneti Sahada satıyoruz, sizlerin interneti kolayca Serbestçe alabilme hakkınız olduğunu savunuyoruz. Bağımsızız, çevik, yalın, tutkulu, samimi, dinamik, uzman bir takımız. Enerjimizi, kendimizin tasarladığı ve halihazırda kullandığımız bilgi teknolojisi sistemlerini geliştirmeye, müşteri odaklı, özgün çözümler yaratmaya harcıyoruz.

Evet biliyoruz, pek çok kişiyi şaşırtıyoruz.... Şaşırtmaya da devam edeceğiz.
Takımının lideri olarak söz veriyorum, müşteri memnuniyetini her zaman şirket karının üstünde tutacağım. İnsanlarımızın iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan, bu ülkeye yatırım yapmaktan ve elbette ki ezber bozmaktan asla vazgeçmeyeceğim

Kayzen’e değer katan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.